Skip to content

COVID-19 oświadczenie

W związku z panującym zagrożeniem związanym z wirusem COVID-19 informujemy, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i ich rodzin jest priorytetem firmy Lubuskie Centrum Logistyczne. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby w tym trudnym czasie dostarczyć Klientom najwyższą jakość usług. 

W wielu krajach obowiązują środki mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Ograniczenia w podróżowaniu i zamknięte przejścia graniczne powodują utrudnienia na trasie, jednak w naszej firmie dokładamy wszelkich starań, by opóźnienia nie dotknęły naszych Klientów. 

Chcemy również podkreślić, że wielu naszych Klientów jest mocno zaangażowanych w walkę z pandemią. Są to między innym dostawcy wyposażenia medycznego i sprzętu do ochrony zdrowia, ale także dostawcy najpotrzebniejszych artykułów spożywczych czy kosmetycznych. Dlatego tak ważne jest, by wspierać te firmy, by mogły nadal wykonywać swoje zadania. 

Ze względu na zaistniałe okoliczności w niektórych przypadkach mogą wystąpić niezależne od nas opóźnienia.  Prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do kontaktu.