Skip to content

Transport i logistyka

transport i logistyka

Lubuskie Centrum Logistyczne – Twój partner w transporcie i logistyce

Spedycja odgrywa olbrzymią rolę w rozwoju gospodarki. Lubuskie Centrum Logistyczne oferuje nowoczesne rozwiązania transportowe w zakresie lądowego transportu towarów w kraju i za granicą. Transport jest główną istotą działalności naszej firmy, ale świadczymy także usługi logistyczne i spedycyjne.

Zajmujemy sie zarówno eksportem jak i importem. Przewieziemy towary w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej, a terminowy załadunek towarów w krajach Unii Europejskiej oraz ich szybka i bezpieczna dostawa do Polski to nasza specjalność. Każdego dnia nasze samochody dostarczają towary do kilkunastu europejskich krajów, dlatego codziennie jesteśmy gotowi do odbioru zamówień z odległych miast Europy i przewiezienia towaru do Polski.

W jakich krajach najłatwiej spotkać samochody LCLog? Rozglądaj się, gdy przejeżdżasz, przez państwa takie jak np.: Polska, Węgry, Słowacja, Czechy, Niemcy, Włochy, Szwecja, Bułgaria, Litwa, Chorwacja. Może się spotkamy!

Zapraszamy do współpracy! Wspólnie poradzimy sobie z rozwiązaniem Twojego zadania logistycznego.

Centrum Logistyczne – Główne usługi

Lubuskie Centrum Logistyczne to lubuski operator logistyczny, z niezwykle bogatą ofertą usług. Nasza działalność opiera się na czterech filarach:

 • transport krajowy i międzynarodowy
 • spedycja
 • logistyka magazynowa
 • wynajem powierzchni magazynowych wraz z obsługą logistyczną

Nasze usługi cechują się wysokim profesjonalizmem, sprawną i szybką obsługą oraz pełną gwarancją bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w organizacji łańcuchów dostaw na terenie Polski i Unii Europejskiej.  Towary transportujemy własną flotą, która wyposażona jest w system GPS, pozwalający na monitorowanie pojazdów na trasie.

Realizacja transportu w ośmiu krokach:

 1. Wycena kosztów transportu i dobór najlepszej opcji dostawy
 2. Przyjęcie zlecenia do realizacji.
 3. Monitoring przebiegu usługi przez system GPS.
 4. Dostarczenie ładunku.
 5. Powiadomienie zleceniodawcy o zrealizowanej usłudze.
 6. Zwrot potwierdzonych przez odbiorcę dokumentów do zleceniodawcy.
 7. Zadowolenie klienta.
 8. Kolejne zlecenie

Pełna satysfakcja – Transport i Logistyka w LCLog

Staramy się utrzymać jak najlepsze relacje z naszymi klientami i sprostać ich wymaganiom. Dokładnie analizujemy ich potrzeby i dostosowujemy się do nawet najtrudniejszych wymagań. To skutkuje długotrwałą i owocną współpracą. Zapraszamy do kontaktu. Poznajmy się lepiej !