Skip to content

Transport krajowy

transport międzynarowdowy

Transport krajowy

Lubuskie Centrum Logistyczne to firma zajmującą się kompleksowym transportem i spedycją na terenie Polski i Europy. Transport krajowy to jedna z naszych głównych usług, z której jesteśmy bardzo dumni. Zadowoleni są również nasi klienci, co stanowi dla nas największą nagrodę i motywację do dalszej pracy.

Logistyka krajowa na najwyższym poziomie

Jeśli potrzebujesz przewieźć coś na terenie kraju – zgłoś się do Lubuskiego Centrum Logistycznego i wybierz usługę transport krajowy. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani fachowcy z dziedziny logistyki i zawsze skutecznie pomogą i doradzą przy planowaniu transportu. Dużym atutem jest też nasza rozbudowana flota i wysokiej jakości magazyn. Dzięki temu możemy świadczyć usługi logistyczne i transportowe na najwyższym poziomie. Satysfakcja naszych klientów zawsze jest u nas na pierwszym miejscu i jesteśmy dostępni dla nich przez cały rok 24 godziny na dobę.

Sprawny transport krajowy przez cały rok

Decydując się na transport krajowy nasi klienci mają do wyboru dwie opcje. Door to door lub just in time. Pierwsza usługa – „od drzwi do drzwi” – jest rozwiązaniem bez doładunków i przeładunków na trasie. Kierowcy z LCLog odbierają ładunek i dowożą go bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Druga opcja – just in time – polega na tym, że towar dostarczamy do określonego miejsca w określonym czasie. Gwarantujemy dostawę w każde miejsce w Polsce przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Bezpieczny transport i spedycja

Pełna dyspozycyjność, bogata flota pojazdowa i zespół specjalistów to wielkie atuty Lubuskiego Centrum Logistycznego. Kolejną zaletą naszej firmy stanowią nasze pojazdy wyposażone w rejestratory GPS. Dzięki temu na bieżąco można śledzić przebieg zlecenia. Wystarczy dostęp do Internetu, aby klient mógł w czasie rzeczywistym sprawdzić obecne miejsce przebywania jego towaru. Ponadto LCLog posiada ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Transportowego. To wszystko sprawia, że klienci zlecający nam transport krajowy zyskują pewność, że paczka dotrze nienaruszona na czas we wskazane miejsce.

Wybierając Lubuskie Centrum Logistyczne zyskujesz sprawdzonego partnera, który gwarantuje skuteczny i bezpieczny transport krajowy. Potrzebujesz dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce? Zgłoś się do nas!